Замовити дзвінок
Інтернет-оператор ФРІНЕТ встановив термінали Starlink для налагодження Інтернет-зв'язку у населених пунктах Вишгородського району ФРІНЕТ

   Компанія ФРІНЕТ отримала термінали для налагодження супутникового Інтернету Starlink.
   Starlink- це супутникова система для доступу до Інтернету. В умовах війни дозволяє швидко відновити зв'язок, де це найбільше потрібно.
   Із початком повномасштабної війни, у Вишгородському району Київської області склалася важка ситуація з наданням доступу до мережі Інтернет. У деяких населених пунктах мережа ФРІНЕТ зазнала сильних пошкоджень, внаслідок запеклих боїв ЗСУ із загарбниками. Одним із таких населених пунктів став Димер. Там зазнав пошкоджень магістральний кабель, який потребує відновлення. Роботи по відновлюванню ускладнює зруйнована дамба, яка спричинила розлив річки Ірпінь. Цей магістральний кабель забезпечував роботу Інтернет не тільки у Димері, але і в сусідніх селах Ясногородці, Толокунь та навколишніх дачних кооперативів. Та ми не могли залишити своїх абонентів в такий скрутний час без Інтернет-зв'язку, тому в нагоді стали термінали Starlink, які були встановлені безпосередньо в Димері та Ясногородці, як тимчасове рішення для забезпечення Інтернетом мешканців постраждалих сіл та навколишніх дачних кооперативів. Завдяки встановленим терміналам Starlink, мешканці сіл мають змогу користуватися послугами Інтернет, поки наші спеціалісти крок за кроком відновлюють мережу ФРІНЕТ.
   Хочемо звернути увагу наших абонентів, що роботи по ремонту мережі та абонентських ліній почалися 19 квітня та ще продовжуються. Якщо у вас є питання з приводу роботи послуги Інтернет від ФРІНЕТ просимо звертитися за телефонами контакт-центру: (068)(050) 538 12 38 або залишайте заявку на сайті www.o3.ua Наші спеціалісти обов’язково з вами зв’яжуться та направлять ремонтну бригаду.
   Слава Україні! Перемога за нами!