Інтернет для бізнесу

Компанія ФРІНЕТ надає високошвидкісне підключення інтернету для офісів, підприємств, організацій використовуючи сучасні технології побудови мереж (Ethernet, FTTx, GPON).  Обсяг інтернет-трафіку в корпоративних тарифних планах необмежений. 

 

 Наші переваги:

<strong>Швидкість.</strong> Інтернет на швидкості до 40 Гбіт/c за технологією FTTx забезпечить швидку роботу співробітників головного офісу та регіональних філій, електронного документообігу, платіжних терміналів.
Швидкість. Інтернет на швидкості до 40 Гбіт/c за технологією FTTx забезпечить швидку роботу співробітників головного офісу та регіональних філій, електронного документообігу, платіжних терміналів.
<strong>Надійність.</strong> Цілодобовий моніторинг мережевого обладнання та кваліфікована цілодобова технічна підтримка.
Надійність. Цілодобовий моніторинг мережевого обладнання та кваліфікована цілодобова технічна підтримка.
<strong>Швидке підключення.</strong> Швидке опрацювання схеми підключення для корпоративних клієнтів в будь-якій точці України.
Швидке підключення. Швидке опрацювання схеми підключення для корпоративних клієнтів в будь-якій точці України.
<strong>Індивідуальний підхід.</strong> Економія коштів — основна потреба сучасного підприємства. Використовуючи гнучку тарифну політику ми зможемо допомогти Вам у реалізації вашого проекту при мінімальних витратах.
Індивідуальний підхід. Економія коштів — основна потреба сучасного підприємства. Використовуючи гнучку тарифну політику ми зможемо допомогти Вам у реалізації вашого проекту при мінімальних витратах.
<strong>Якість та стабільність.</strong> Мережа ФРІНЕТ побудована на найсучаснішому обладнанні. Компанія резервує канали передачі даних і джерела живлення на мережевому обладнанні, забезпечує стабільне надання послуги Інтернет.
Якість та стабільність. Мережа ФРІНЕТ побудована на найсучаснішому обладнанні. Компанія резервує канали передачі даних і джерела живлення на мережевому обладнанні, забезпечує стабільне надання послуги Інтернет.
<strong>Комплексні рішення.</strong> З ФРІНЕТ Ви можете підключити високошвидкісний Інтернет і організувати телефонію в Вашому офісі.
Комплексні рішення. З ФРІНЕТ Ви можете підключити високошвидкісний Інтернет і організувати телефонію в Вашому офісі.

Для замовлення та підключення стабільного інтернет-з'єднання за вигідною ціною - залишайте заявку, або звертайтесь в корпоративний відділ нашої компанії. Приєднуйтесь!